Gündem

1308 Osmaneli Belediyespor’dan balkan şampiyonluğu

Slovenya’da düzenlenen Ümit Genç ve U-21 Balkan Şampiyonası’nda, 12 ülkeden 700 sporcunun katıldığı mücadelede 1308 Osmaneli Belediyespor’dan Tuğba Çürük Balkan Şampiyonu oldu.

1308 Osmaneli Belediyespor, sporun çeşitli disiplinlerine yaptığı önemli yatırımlarla başarılı sonuçlar elde etmeye devam ediyor. Bu başarının en son örneği olarak kulüp sporcusu Tuğba Çürük, Ümit Genç ve U-21 Balkan Şampiyonası’nda birinci oldu. Ayrıca gençler 66 kilogramda Sena Akman da Türkiye’yi temsil etti ve müsabakalarını tamamladı.

1308 Osmaneli Belediye Spor Karete takımı, Murat Salih Kurnaz ve Tuğba Kurnaz tarafından eğitiliyor ve kısa sürede birçok başarıya imza attı. Belediye Başkanı Münür Şahin, ilçeden çıkan milli sportmenlerle gurur duyduğunu belirtti. Şahin, Balkan Şampiyonası’nda milli takımda yer alan karete sporcusu Tuğba Çürük’ün şampiyon olmasının gurur verici olduğunu, Sena Akman’ın da başarılı müsabakalar çıkardığını söyledi. Başkan Şahin, sporcuları, ailelerini, hocalarını ve yönetimi tebrik etti.

Başa dön tuşu