Gündem

Anadolu Efes’ten startuplara iş birliği çağrısı

Anadolu Efes, iş birliği yapmayı hedeflediği startuplara, kendi açık inovasyon programı “BrewFuture” ile ilgili çağrıda bulundu. Bu girişim, şirketin sürdürülebilirlik stratejisi kapsamında girişimcilere verdiği destek ve iş birliği oluşturma çabalarının bir parçasıdır.

Şirket, bu yılki Global Girişimcilik Haftası’nı “Anadolu Efes Girişimcilik Festivali” ile kutladı ve festival etkinliklerinin bir parçası olarak da “BrewFuture” programını duyurdu. Söz konusu program, sürdürülebilir bir gelecek için Anadolu Efes ile iş birliği yapma olanağı sunuyor ve sürdürülebilirlikle ilgili zorlukları aşmak üzere farklı perspektiflere ve yenilikçi fikirlere teşvik ediyor.

Geleceğe yönelik ileri aşama startupların projelerine 15 Aralık 2023 tarihine kadar başvurabileceği program, ürünlerini geliştirme, mentorluk alarak işlerinde başarıya ulaşma ve girişimlerini büyütebilme imkanı sunuyor.

Anadolu Efes Bira Grubu’nun CEO’su Can Çaka, “Girişimcilik ekosistemine desteği ve bu alanda sahip olduğumuz etkiyi her yıl daha da büyütmeyi hedefliyoruz. Bu nedenle geleceği şekillendirecek yenilikçi fikirlere ve bu fikirlerle gelen bilgiye değer veriyoruz” dedi.

BrewFuture programına katılmak isteyen startuplar 15 Aralık 2023’e kadar www.thebrewfuture.com adresi üzerinden başvuruda bulunabilirler. CEO Çaka, programın Anadolu Efes’in dünya üzerinde pozitif bir etki yaratma taahhüdünün bir parçası olduğunu ve programın yaratacağı dönüştürücü etkiyi görmek için heyecan duyduğunu sözlerine ekledi.

Başa dön tuşu