Ekonomi

Başkan Hürriyet’ten İzmitli velilere ‘Orman Okulu’ daveti

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, sosyal medya üzerindeki bir paylaşımında, İzmit Belediyesi Orman Okulu eğitimlerine katılması için İzmitlilere çağrıda bulundu ve “Eğitimlere katılarak saygılı bireyler yetiştirebilirsiniz” şeklinde tavsiyede bulundu.

KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Belediyesi’nin Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü çatısı altında bulunan Orman Okulu hakkında bir açıklama yaptı.

Hürriyet açıklamasında, “Orman Okulu, güvende hissetmemizi sağladığı, doğaya olan duyarlılığımızı artırdığı ve bizi saygılı bireyler haline getirdiği için çok değerlidir. Bu eğitimleri alarak yönlendirilmenin önemine dikkat çekiyoruz. Çocuklarımız bu eğitimden büyük keyif alıyorlar. Sadece bir doğa gezisi değil, profesyonel bir eğitime dönüştürdüğümüz bu hizmetlerimizi tüm okullarda aktarıyoruz. Kendimizi bir yıl boyunca öncelikli olarak eğittik, şimdi eğitmenlerimizi ve çocuklarımızı eğitiyoruz. Eşit eğitim fırsatları tüm alanlarda çok önemlidir” ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu