Bodrum HaberleriMuğla Haberleri

Belediye çalışanı 22 gün süren yaşam mücadelesini kazanamadı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Bodrum Belediyesi şoförü Hasan Özsezgin'in hayatını kaybettiği acı dolu kaza, toplumda derin üzüntü yarattı.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde meydana gelen ve bir midibüsün devrilmesiyle başlayan zincirleme trafik kazasında, Bodrum Belediyesi çalışanı şoför Hasan Özsezgin’in yaşam mücadelesi, 22 gün süren hastane tedavisinin ardından ne yazık ki sona erdi.

Yağışlı havada meydana gelen trafik kazası sonucu 22 gün süren hastane tedavisinin ardından yaşamını yitiren Özsezgin için, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras taziye mesajı yayımladı.

Bodrum ilçesindeki Gümbet Kavşağı civarında 28 Ekim sabahı gerçekleşen kaza, Bodrum Belediyesi’ne ait servis midibüsünün, yağışlı hava sebebiyle kayganlaşan yolda hakimiyetini kaybetmesiyle başladı. Midibüs, refüjü aşarak karşı şeride geçti ve devrildi. Bu esnada Erkan A. idaresindeki otomobil, midibüse çarparak kazayı büyüttü.

Kazada, Erkan A. ve ailesi ile midibüs şoförü Özsezgin yaralandı. Olay yerine hızla intikal eden sağlık, polis ve itfaiye ekipleri, Özsezgin’i sıkıştığı yerden kurtardı. Erkan A. ve ailesi tedavilerinin ardından taburcu edilirken, Özsezgin’in mücadelesi maalesef 22 gün sonra hastanede son buldu.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla Özsezgin için taziye mesajını iletti. Başkan Aras, Özsezgin’in Bodrum Belediyesi’nin değerli bir çalışanı olduğunu belirterek, ailesine ve mesai arkadaşlarına başsağlığı diledi.

Başa dön tuşu