Gündem

Bodrum’da ‘Limonata’ izleyicilerle buluştu

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, seyircileri Levent Tülek’ın yazdığı, Ali Şahin’in yönettiği, Feridun Düzağaç’ın müziklerini yaptığı “Limonata” adlı romantik komedi oyunuyla ağırladı. Eleştirel bir başarı kazanan oyun, izleyicileri kahkahalara boğdu ve bol bol alkış topladı.

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 2023-2024 tiyatro sezonunu Nurol Kültür Merkezi’nde sahneye koyduğu Limonata oyunuyla açtı. Duygu Şen Benveniste, Barış Hayta ve Yerkan Kahraman’ın rol aldığı oyun, izleyicileri hem eğlendirdi hem de düşündürdü.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve Genel Koordinatör Emel Çakaloğlu da oyuna katılırken, oyun sonrası izleyicilerle keyifli sohbetler gerçekleştirdiler. Oyunun önceden belirtilmedikçe her cuma akşamı saat 20.00’da seyirciyle buluşacağı belirtildi.

Oyunun sonunda Başkan Aras, oyunculara çiçek takdim etti ve izlenimlerini paylaştı. Aras, bu birlikteliğin gönülden geldiğini vurgulayarak, sezonun başlamasının heyecanını yaşadıklarını ifade etti: “Muhteşem bir oyun ortaya koydunuz. Burada Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun şu anki geldiği noktadan, ben çok büyük bir gurur duydum. Bundan sonraki oyunlarda da yine iki oyunumuz daha çıkacak önümüzdeki süreçte”.

Oyunun yönetmeni Ali Şahin ve oyuncusu Barış Hayta da sahnede, oyunun sahnelenmesinde emeği geçen kişi ve kurumlara teşekkürlerini sundu.

Başa dön tuşu