Gündem

Dubai Türk turist çekmek için kampanya başlattı

Dubai, Türk gezginler için “yapılacaklar listesini” genişletmeye devam ediyor.

Dubai Ekonomi ve Turizm Bakanlığı, “Dubai Tanıtım” kampanyası kapsamında Türkiye’nin en popüler yıldızlarından Engin Altan Düzyatan’ı Dubai’de ağırladı. Kampanya, Türkiye de dahil olmak üzere Dubai’nin uluslararası kaynak pazarlarından gelen ziyaretleri artırmayı amaçlıyor.

Engin Altan Düzyatan seyahati sırasında Dubai’nin adrenalin dolu deneyimlerinin tadını çıkarırken eğlenceli bir tatil deneyimi yaşadı. Sky Views Observatory’de yerden 219,5 metre yükseklikteki binanın kenarında yürüyerek Dubai’nin sembolik noktalarını izleyen Düzyatan, Aayan Equestrian Club’da sahilde ata binme deneyimi yaşadı ve Dubai’nin en yeni cazibe merkezlerini keşfetti. Ünlü oyuncu ayrıca The View at The Palm’dan Palm Jumeirah’ın dünyaca ünlü 360 derecelik panoramasının, Dubai’nin silüetinin ve Arap Körfezi manzarasının keyfini çıkardı.

Dubai’ye ilk ziyaretinde büyülenen Engin Altan Düzyatan’a bu kez eşi Neslihan Alkoçlar ve çocukları da eşlik etti. Düzyatan ailesi birlikte Dubai’nin 3.000’den fazla flora ve fauna türüne sahip kapalı yağmur ormanı The Green Planet’i ve Dubai’nin en beğenilen deneyimsel oyun müzesi Oli Oli’yi ziyaret ederek eğlenceli vakit geçirdi.

Dubai’deki tatili hakkında konuşan Engin Altan Düzyatan, “Dubai kesinlikle tekrar tekrar keşfetmeniz gereken bir yer. Şehir, her ziyaretimizde “yapılacaklar listemize” yeni atraksiyonlar ve deneyimler ekliyor. Dubai her bütçeye uygun heyecan verici seçeneklerle dolu ve en önemlisi de güvenli, dinlendirici ve eğlenceli bir tatil arayan aileler için ideal bir destinasyon. Dubai kesinlikle kalbinizi fetheden bir yer ve bu canlı şehre yaptığım ziyaretlerde edindiğim anılar unutulmaz. Gerçekten de aileler için ideal bir tatil yeri.” dedi.

Başa dön tuşu