Gündem

İslam Kalkınma Bankası’ndan Kayseri Büyükşehir’e ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, İslam Kalkınma Bankası Grubu Türkiye Direktörü Dr. Walid Abdelwahab ve his team. Büyükkılıç ve banka yöneticisinin görüşmesi, Belediye Başkanlık Toplantı Salonu’nda yer aldı, burada Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin projeleri ve yatırımları anlatıldı.

Başkan Büyükkılıç, toplantı sonrası yaptığı açıklamada, halkın faydasına olan hizmetlerde bulunacaklarını ve güvenlerini sağlayacaklarını belirtti. Halkına hizmet etmekten keyif aldığını söyleyen Büyükkılıç, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin güvenilirliğine vurgu yaptı.

Ziyaretten memnun olan Dr. Abdelwahab, Kayseri raylı sistem projesinin, bankanın destek verdiği en başarılı projelerden biri olduğunu dile getirdi. Abdelwahab, projeye katkı sağlayan Başkan Büyükkılıç ve ekibine teşekkürlerini iletti.

Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman, Ali Hasdal, Serdar Öztürk, İller Bankası Kayseri Bölge Müdürü Sönmez Ata ve diğer yetkililer de hazır bulundu. Bölgedeki Talas Mevlana-Cumhuriyet Meydanı Raylı Sistem Hattı, ziyareti takiben incelendi.

Başa dön tuşu