Gündem

Karabağlar’da asfaltlama çalışmaları tam gaz sürüyor

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, belediye tarafından sürdürülen asfaltlama çalışmalarını İzmir’in Karabağlar ilçesinde yerinde denetledi ve bölge halkının ihtiyaçlarını dinledi. Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfaltlama ekipleri, muhtarlara ulaşarak acil ihtiyaçları belirleyip, hızla bu bölgelerdeki çalışmalara başladı.

Son olarak Aydın Mahallesi’nde yoğun bir çalışma süreci yaşayan ekipler, sıkıntı yaşanan bölgelerdeki eski asfaltları yenileyerek, yeni asfaltları modern ekipmanlarla uygun tekniklere göre serdiler. Başkan Selvitopu, Aydın Mahallesi’nde düzenlenen incelemede yer alan mahalle muhtarı Veysi Turan ve bölge sakinleri ile bir araya gelerek, vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini dinledi.

Selvitopu, bu asfaltlama sezonunu en verimli şekilde geçirdiklerini vurgulayarak, “Mayıs ayından bu yana ekiplerimiz sahada yoğun bir çalışma içinde. 3600 sokaklık Karabağlar’da, her gün daha fazla bölgeye hizmet ulaştırmanın çabası içindeyiz.” dedi. Başkan ayrıca muhtarların taleplerinin dikkate alındığını, acil asfaltlama ihtiyacı olan sokaklarda çalışmaların sürdürüldüğünü ve tekniklere uygun asfaltlama işlemlerinin modern ekipmanlarla gerçekleştirildiğini belirtti.

Mahalle Muhtarı Veysi Turan ve bölge sakinleri, süregelen çalışmalar sebebiyle Başkan Selvitopu’na teşekkürlerini iletti.

Başa dön tuşu