Gündem

Kayseri OSB kışa hazırlandı

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Mehmet Yalçın, gelecek kış şartlarına karşı alınan tüm hazırlıkları tamamladıklarını ve sanayicilere hizmet vermeye devam etmek için gerekli ekip ve ekipmanlarla tam donanımlı olduklarını duyurdu.

Başkan Yalçın, Kayseri OSB’deki tüm yolların kontrollerinin gerçekleştirildiğini ve yaklaşık 19 kilometrelik yeni asfaltlama çalışmalarının tamamladıklarına işaret etti. Yalçın, 2024 için belirlenen asfaltlama programının da hazır olduğunu vurguladı.

Yaklaşık 20 kilometrelik yolun yeni asfalta sahip olacağını belirten Yalçın, ayrıca kaldırım yenileme çalışmalarına ve asfalt yollardaki ufak tuzaklarının tamirat ve yama işlemlerine kesintisiz devam ettiklerini de sözlerine ekledi.

Yalçın, ayrıca, kar yağışı ve buzlanmaya bağlı olarak yaşanabilecek trafik aksiliklerini önlemek için de tedbirler alındığını belirtti. Tuzlama aracı ve ekipmanlarının bakımlarının yapıldığını ve tuz stoklarının yeterlilik düzeyine ulaştığını açıkladı.

Başkan Yalçın, herhangi bir aksilik durumunda, bölge müdürlüğüne başvurulabilecek telefon ve whatsapp hatlarının numaralarını duyurdu.

Başa dön tuşu