Gündem

Konya Çimento ASKON yönetimini ağırladı

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Konya Şube Başkanı Atilla Sinacı ve yönetiminin, Konya Çimento’yu ziyaret ettiği aktarıldı. Ziyareti, ASKON Başkan Yardımcısı Ali Umur ve Konya Hazır Beton Genel Müdürü Ali Umur organize etti.

Konya Hazır Beton Genel Müdürü Ali Umur, yemekte, misafirlerle yapılan çalışmalar hakkında bilgi paylaştı. ASKON Konya Şube Başkanı Atilla Sinacı, Konya Çimento’nun ve Konya Hazır Beton’un Konya’nın değeri olduğunu vurguladı ve ziyaretin ev sahibine teşekkür etti.

Sinacı, “Konya Hazır Beton Genel Müdürü Ali Umur’a ziyaretimiz için teşekkür ediyoruz. Konya Çimento ve Konya Hazır Beton, Vicat Grubunun değerli yatırımlarındandır. Konya Çimento, istihdam ve sosyal sorumluluk gibi konularda büyük katkılarda bulunan ve fayda sağlayan bir firmadır. Ayrıca, İstanbul Sanayi Odası’nın en büyük şirketler araştırmasında ilk 1000’de yer alması bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır. Konya’nın en ucuz hazır betonun bulunduğu şehir olmasının sebebi Konya Çimento’dur. ASKON olarak, bu tür firmaların sayısını artırmak için itici görevi üstlenmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ziyareti nedeniyle teşekkürlerini sunan Ali Umur, Atilla Sinacı ve yönetim kuruluna teşekkür etti ve şehre değer katmayı sürdüreceklerini söyledi.

Başa dön tuşu