Gündem

Marmaris’te AK Parti’den ikinci aday adayı da yola çıktı

Muğla’nın Marmaris ilçesinde AK Parti’nin ikinci belediye başkan aday adayı, eski Marmaris Belediye Meclis Üyesi ve AK Parti Marmaris Kadın Kolları eski başkanlarından Elmas Ulupınar olarak belirlendi. Ulupınar’ın aday adaylığının açıklaması, iş insanı Erdal Kandemir’den sonra gerçekleşti.

AK Parti Marmaris İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıda ilçe başkanı Ceyhun Gökmen, Kadın Kolları Başkanı Cavidan Öner, yönetim kurulu üyeleri ve partililer, aday adayı Ulupınar’a destek verdi.

İşletme Fakültesi ve Ziraat Fakültesi mezunu olan Ulupınar, aday adayı olduğunu açıklayarak önemli mesajlar verdi. Siyasetin en önemli öznesinin millet olduğunu vurgulayan Ulupınar, çözüm bekleyen su problemine dikkat çekti ve bugünkü yerel yöneticilere eleştiriler yöneltti.

Ulupınar, Marmaris’in sorunlarını dile getirerek, “Artık bu belediyecilik anlayışına yeter demek için aday adayı oldum” ifadesini kullandı. Belediye başkan aday adayı olarak tüm Marmaris halkının çözüm beklediği konulara dikkat çeken Ulupınar, 2024 yılında Marmaris’i Marmaris yapacaklarını belirtti.

Başa dön tuşu