Bodrum HaberleriMuğla Haberleri

Menteşe’de kaybolan genç Gümbet’te ortaya çıktı

Muğla Menteşe'den dün sabah kaybolan 17 yaşındaki Emin Can Şahan, sağlık durumu iyi olarak Muğla'nın Bodrum ilçesi Gümbet Mahallesi'nde bulundu.

Muğla’nın sakinleri, dün kaybolan 17 yaşındaki Emin Can Şahan’ın akıbetini merakla beklerken, genç nihayet bulundu. Sabah saatlerinde Menteşe İlçesi’ndeki evinden ayrılan ve daha sonra ortalıktan kaybolan Şahan, polis ekiplerinin titiz çalışması sonucu Bodrum’un Gümbet Mahallesi’nde sağ salim bulundu.

Emin Can, dün sabah evinden ayrılırken her zamanki gibi bir gün geçireceğini düşünüyordu. Ancak gün, ailesi ve arkadaşları için endişe dolu saatlere dönüştü. Genç, Akyol bölgesinde bulunan ve çalışmakta olduğu Altay berber salonundan çıktıktan sonra sırra kadem bastı. Bu durum, ailesini ve sevenlerini derin bir endişeye sürükledi.

Emin Can’ın kayboluşunun ardından başlatılan arama çalışmaları, Muğla’nın Bodrum ilçesinin Gümbet Mahallesi’nde sonuç verdi. Polis ekipleri, genç Şahan’ı sağlık durumu iyi olmak üzere buldu. Ailesi ve yakınları bu haberle büyük bir rahatlama yaşadı.

Baba Mehmet Şahan’ın Sevinci: Baba Mehmet Şahan, oğlunun bulunmasının ardından büyük bir sevinç yaşadı. Oğlunu almak için hemen yola çıkan baba, yaşadıkları bu zorlu sürecin mutlu bir sonla bitmesinden dolayı duyduğu mutluluğu ifade etti.

Başa dön tuşu