Spor

Millilerimiz grubun son maçı için Galler’de

A Milli Takım, EURO 2024 Elemeleri için Galler'e ulaştı. Mehmet Büyükekşi'nin de bulunduğu kafile, coşkulu bir karşılama ile moral buldu.

A Milli Takım, UEFA 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) Elemeleri’nin kritik ayağında, 21 Kasım Salı günü dış sahada Galler ile mücadele edecek. Berlin’den yola çıkan ve ay-yıldızlıları taşıyan özel uçak, Galler’in başkenti Cardiff’e başarıyla iniş yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin eşlik ettiği kafile, Cardiff havalimanında coşkulu bir grup Türk taraftar tarafından karşılandı. Heyecanla dolu bu anlar, milli takımın moralini yükseltti.

Milli takım, havalimanından ayrılarak konaklayacakları otele doğru yola çıktı. Teknik Direktör Vincenzo Montella ve bir futbolcu, maçtan önceki gün olan 20 Kasım Pazartesi, TSİ 20.45’te Cardiff City Stadı’nda bir basın toplantısı düzenleyecek.

Galler’de antrenman yapmayacak olan milli takım, maçın oynanacağı Cardiff City Stadı’nda 20 Kasım’da TSİ 21.15’te bir yürüyüş gerçekleştirecek. Bu hazırlık, maç öncesinde takımın uyumunu ve konsantrasyonunu artırmayı hedefliyor.

Heyecanla beklenen Galler-Türkiye mücadelesi, 21 Kasım Salı günü TSİ 22.45’te start alacak. Bu karşılaşma, grubun kaderini belirleyecek önemli bir adım olacak.

Başa dön tuşu