Spor

Muğla’nın Özel Sporcuları İl Şampiyonu Oldu

Muğla Büyükşehir Belediyesi özel sporcuları Muğla’da düzenlenen özel sporcular atletizm şampiyonasında küçükler branşında 6 birincilik kazanarak şampiyon oldu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi sporcuları okçuluktan masa tenisine, satrançtan hentbola kadar birçok spor dalında başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

Son olarak Muğla’da özel sporcular atletizm il şampiyonası düzenlendi. Bodrum, Fethiye, Menteşe, Marmaris ve Köyceğiz ilçelerinin katıldığı İl Şampiyonasında Mental, Down ve Otizm Kategorilerinde (Bay-Bayan) 46 özel sporcu yarıştı.

Şampiyonaya Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren Atletizm branşının özel sporcuları da katıldı. Gençler 100 metre ve 200 metrede 2010 doğumlu İlkay Yılmaz Muğla birincisi, 100 metre ve 200 metrede 2011 doğumlu Çağla Mina Altın Muğla birincisi oldu. Gençler 100 metre ve 200 metrede 2013 doğumlu Yunus Sarıoğlu Muğla birincisi oldu.

Özel sporcular atletizm il şampiyonasında Büyükşehir Belediyesi özel sporcularından 2010 doğumlu İsmail Görkem Özcan 100 ve 200 metrede ikinci, 2013 doğumlu Doruk Acar ise 100 metre gençlerde ikinci oldu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren Atletizm branşının özel sporcuları il şampiyonasında toplam 6 birincilik ve 3 ikincilik kazandı.

Başa dön tuşu