Gündem

Mustafa Palancıoğlu’ndan örnek vatandaşlık

Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, emlak vergi ödemeleri için belediye veznesini ziyaret ederek, bu durumu diğer vatandaşlarla paylaştı ve onlarla sohbet etti. Kendisi de dahil olacak şekilde, belediyenin vezneleri 25 ve 26 Kasım tarihlerinde 09.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Belediye Başkanı, Kayseri’nin Melikgazi Belediyesi’ne emlak vergisi ödemeye gelen vatandaşlarla sohbet ederek şunları belirtti: “Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergilerinin ikinci taksit ödemeleri için bugün vezneden kendi vergimi ödedim. İkinci taksit ödemelerinin son tarihi 30.11.2023 Perşembe olarak belirlenmiştir.”

Vatandaşlarına son tarihte yoğunluk yaşanmaması için borç ödemelerini son güne bırakmamaları konusunda hatırlatma yaptı. Vezneler, bu hafta sonu 09.00 ile 17.00 saatleri arasında, ve 27 – 30 Kasım tarihlerinde ise saat 8:30 – 19:00 arasında hizmet verecek. Ayrıca, vatandaşlar belediyenin online hizmetlerini kullanarak da borçlarını ödeyebileceklerini belirtti ve emlak vergi borcunu ödeyen tüm vatandaşlara teşekkür etti.

Başa dön tuşu