Gündem

Rakip Porto, Rota Muradiye

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Basketbol Takımı, Avrupa’da yer aldığı FIBA Europe Cup’ta final eşiği için FC Porto ile karşılaşacak. 22 Kasım Çarşamba günü saat 19.00’da gerçekleşecek maçı, başantrenör Ahmet Kandemir koordinasyonunda sürdürülen yoğun hazırlıkların ardından bekleyen Manisa BBSK, destekçilerinin de yanı başında olmasını umuyor.

Bu tarihi anı da takip etmeleri için taraftarlarını çağıran Manisa BBSK Başkanı Bora Çaylan, takımın Avrupa Kupası’ndaki performansının dikkat çektirici olduğuna vurgu yaparak, “Hava atışından son saniyeye kadar taraftarlarımızın desteğini bekliyor ve yanımızda olmalarını arzu ediyoruz. Tarihi gecede sen de takımının yanında ol ve zafer gecesinde sen de yerini al!” ifadelerini kullandı.

Avrupa Kupası’na ilk kez katılan ve sürecin hemen her adımında çağrıştırdığı başarısı ile tüm ilgileri üzerine çeken Manisa BBSK, 7’den 6 maçını kazanarak önemli bir yol kat etti. Son olarak ağırladığı FC Porto ile liderlik mücadelesi verecek olan yeşil-beyazlı takım, Fenerbahçe Beko maçının ardından gelen hazırlık sürecini tamamladı.

Bu tarihi süreçte taraftarlarının ve destekçilerinin kendileriyle olmasını uman Manisa BBSK, başarılı bir performans için sahada olacak. Kulüp başkanı Bora Çaylan, “Avrupa Arenasında başarılı bir grafiği olan Manisa BBSK’nın evinde hiç mağlup olmadığını ve Porto’yu yeneceğimize inancını” diye konuşurken, teknik ekibine ve oyuncularına başarılar diledi.

Başa dön tuşu