Gündem

Şampiyon sporcular Başkanı ziyaret etti

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün genç sporcuları ile bir araya geldi.

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesindeki Gençlik ve Spor Kulübü çatısı altında Halter, Güreş, Spor Tırmanış ve Wushu-Kungfu branşlarında spor yaşamlarını sürdüren, bölgesel ve ulusal şampiyonalarda dereceler elde eden sporcuları ve antrenörlerini kabul etti.

Ziyarete Belediye Başkan Yardımcısı Furkan Feralan ve Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü İlyas Acar’da katıldı. Sporcular ve antrenörleri ile bir süre sohbet eden Savran, başarılı derecelerinden dolayı sporcuları tebrik etti.

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü çatısı altında Voleybol, Spor Tırmanış, Wushu, Futbol, Engelli Atletizm, Güreş, Masa Tenisi, Geleneksel Okçuluk, Halter, Atletizm, Su Topu, Yüzme ve Boks branşlarında 400’ü aşkın gencin spor hayatını sürdürdüğünü vurgulayan Savran, her geçen gün artan lisanslı sporcu sayısı ile Nevşehir’i turnuvalarda başarı ile temsil ettiklerini söyledi.

Nevşehir Belediyesi olarak amatör spor branşlarına yönelik desteklerinin bundan sonraki süreçte de devam edeceğini vurgulayan Savran, “Kulübümüz bünyesindeki birçok sporcumuz son dönemde önemli başarılara imza attı. Birçoğu milli takım forması altında hem ilimizi hem de ülkemizi başarıyla temsil etti. Hepsiyle gurur duyuyoruz. Nevşehir Belediyesi olarak spora ve sporcuya katkı sağlamaya devam edeceğiz. Bu süreçte böylesine başarılı sporcuların yetişmesine katkı sağlayan kulüp yöneticilerimizi, antrenörlerimizi ve sporcularımızın ailelerini tebrik ediyorum” dedi.

Başa dön tuşu